hurdacı istanbul firması

Hurdacı İstanbul Firması Olarak Hizmetinizdeyiz

Hurdacı Sektöründe İstanbul Geneline Hizmet Sunuyoruz

Hurdacı İstanbul firması olarak Anadolu yakası ve Avrupa yakası genelinde yaklaşık 12 yıldır tüm ilçelere hizmet sunmaktayız. Firmamız geri dönüşüm sektöründe İstanbul genelinde hizmet yürüten firmalar arasında sektöre ilk girenler arasında bulunmaktadır. Oldukça hatırı sayılır şirketlerin çok yüksek tonajlarda hurdalarını hem Avrupa yakası hem de Anadolu yakası genelinden her ay düzenli olarak satın almakta bu atıkları tekrardan geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Hurdacı olarak Türkiye’nin en kabalık nüfusuna sahip olan bu kentimizde her çeşit demir hurdası, bakır hurdası, sarı hurdası, çinko hurdası, kurşun hurdası, alüminyum hurdası, zamak hurdası, paslanmaz hurdası, krom hurdası, akü hurdası, naylon, PVC, 2.el malzeme hurdası alımı yapmaktayız. Çitçiler Hurda Metal olarak geri dönüşümün gerektirmiş olduğu tüm donanımlara sahip olmamızla birlikte İstanbul’da yer alan tüm şantiyelerden, sanayi sitelerinden, fabrikalardan, endüstriyel üretim tesislerinden, özel şirketlerden ve Kamu kurumlarından yüksek tonajlı hurda alımları da sağlamaktayız.

Hurdacılar olarak İstanbul geri dönüşüm süreçlerinde tüm fiyatlarımızı adil olarak sunmakta olup LME Londra Metal Borsası tarafından belirlenen güncel rakamları müşterilerimize sunmaktayız. Firmamız ayrıca İstanbul’da yer alan alışveriş merkezlerinden, lokantalardan, belediyelerden de hurda alımı yapmaktadır. Sektörde kurumsal adımlarla ilerlediğimiz bu yolda durmadan yorulmadan kusursuz hizmet sunan firmamız en kapsamlı hurda alım tekliflerini de ihaleli hurda alım toplantılarında sunmaktadır. İstanbul’un en büyük fabrikaları ile senelerdir çalışan firmamızın araç parkuru, çalışan sayısı, teknolojik geri dönüşüm ekipmanları da oldukça kaliteli, günümüz şartlarına ve gerekliliklerine uygun durumdadır.

istanbul hurdacı firması

İstanbul Hurdacı Sektöründe Güncel Rakamlar Sunuyoruz

İstanbul hurdacı firmaları arasında Google üzerinde yapılan sorgulamalar sonucunda organik aramalarda en çok telefonları çalan firmalardan birisiyiz. Firmamız senelerdir müşterilerine sunduğu hizmetlerin sonucu olarak bugün geri dönüşüm sektöründe kurumsallaşma sürecinde emin adımlarla ilerleyen bir firma durumuna gelmiştir.

İstanbul Anadolu yakası hurdacı firması olarak Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye ve Üsküdar ilçelerinin geneline geri dönüşüm ve hurdacılık hizmeti sağlıyoruz. Firmamız Anadolu yakası hurdacı sektöründe tüm ilçelerden her gün çok yüksek tonajlarda hurda alımı sağlamaktadır. Firmamızı müşterilerimiz Google üzerinde bakır alan hurdacı, sarı alan hurdası, demir alan hurdacı, alüminyum alan hurdacı, paslanmaz alan hurdacı, naylon alan hurdacı, karton alan hurdacı sorgulamalarında yoğun olarak görüp aramakta, her gün maden ve metal hurda çeşitlerini yüksek tonajlarda alıp geri dönüşüme kazandırmaktayız.

İstanbul Avrupa yakası hurdacı sektöründe firmamız Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca geneline hizmet sağlamaktadır. Ayrıca Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu genelinde de geri dönüşüm ve hurdacılık süreçlerimizi yürütmekteyiz.

Çitçiler Hurda Metal olarak firmamızı Avrupa yakası hurdacı firması olarak günün dilediğiniz saatinde hemen arayabilir, her tonajda maden ve metal atıklarınızı firmamıza satarak hem aile ekonominize hem doğaya hem de ülke ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. Sektörün en eski firmalarından birisi olarak tüm geri dönüşüm süreçlerini profesyonel olarak yürütüyor, ödemelerimizi ise müşterilerimize nakit olarak sağlıyoruz. Daha fazla zaman kaybetmeden siz de bizim müşterimiz olabilir, sizlere özel fiyat ayrıcalıklarımızdan hemen faydalanabilirsiniz.

Share

Düşüncenizi Paylaşın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Arayın