başakşehir hurdacıları

Başakşehir Hurdacı Sektöründe Hizmetinizdeyiz

Başakşehir hurdacı sektöründe senelerdir hizmet veren firmamız her çeşit hurdayı ilçeden ve mahallelerin tümünden satın alıp geri dönüşüme kazandırmaktadır. Firmamız ilçeye hizmet sağlayan en eski firmalardan birisidir. Çitçiler Hurda Metal firmamız İstanbul Esenyurt’ta Erol Çitçi tarafından 2005 senesinde kurulmuştur. Başakşehir genelinde yer alan tüm fabrikalardan, şantiyelerden, sanayi sitelerinden, özel şirketlerden ve kamu kurumlarından yüksek tonajlı hurda alımı yapmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için hemen 0536-886-2399 numaralı satınalma departmanı hattımızı arayabilirsiniz.

başakşehir hurdacı firması

Başakşehir hurdacı firması olarak bizi aramadan öncesinde WhatsApp (0536-886-2399) üzerinden elinizde bulunan hurda malzemelerin;

 • Her bir yandan görünecek şekilde resimlerini,
 • Her bir yandan görünecek şekilde videolarını,
 • Tahmini KG ağırlık değerini,
 • Hurda malzemelerin cinsini,
 • Bulunduğunuz konumu,
 • Hurda malzemeler karışık mı temiz mi? bilgisini

Yukarıda yer alan bilgileri firmamıza iletmeniz durumunda satınalma departmanı sorumlularımız size en kısa sürede fiyat bilgisini sunacaklardır. Siz de yukarıda yer alan bilgileri hemen bizlere iletip ücretsiz keşif ekibimizi adresinize davet edebilirsiniz.

başakşehir en yakın hurdacı

Başakşehir En Yakın Hurdacısı Olarak Hemen Arayın Gelelim

Başakşehir en yakın hurdacı firması olarak firmamızı günün dilediğiniz saatinde her zaman arayabilirsiniz. Firmamız her çeşit hurda malzemeyi güncel fiyatlar üzerinden aynı gün nakit ödemeli olarak satın alıp geri dönüşüme kazandırmaktadır. Ayrıca firmamız hurda karşılığı bina yıkım işleri, oksijenle kesim işleri, çatı söküm işleri, fabrika taşıma işleri, ihaleyle hurda alım süreçleri gibi birçok iş sürecini de geri dönüşüm süreçleri arasında yürütmektedir.

En yakın hurdacı Başakşehir geneline hizmet sunuyor mu? Sorusunu çok duyuyoruz. Firmamız Başakşehir merkezi dâhil olmak üzere tüm ilçelerine de hizmet sağlamaktadır. Araç parkurumuzun geniş olmasından dolayı birçok bölgeye anında hizmet sağlamaktayız. Siz de elinizde yer alan maden hurda malzemeleri ve metal hurda malzemeleri geri dönüşüme kazandırarak hem kendi ekonominiz, hem ülke ekonomisi, hem de doğayı temiz bırakmak adına büyük katkılarda bulunabilirsiniz.

başakşehir hurda fiyatları

Başakşehir Hurda Fiyatları İçin Bizimle İletişime Geçiniz

Başakşehir hurda fiyatları LME tarafından dünya genelinde belirlenen rakamlar neyse her yerde geçerli durumdadır. LME açılışı Londra Metal Borsası olarak geçmektedir. Firmamızın genel müdürlüğünde Ar-Ge ekibimiz günlük olarak güncel fiyatları takip etmekte olup, fiyat listesi isteyen müşterilerimizin tarafına fiyatları mail olarak iletmekteyiz.

Hurda fiyatları Başakşehir ve Tüm semtlerinde aynıdır. Fiyatlar bir bölgeye göre belirlenmemektedir. Fiyatlar evrensel olup dünya genelinde aynı durumdadır. Fiyatlara etki eden nedenler arasına ise bulunduğunuz konumunuz, hurdanın ağırlığı, hurdanın temizlik durumu, yol, zaman, işçilik eklenmektedir. Siz de güncel hurda fiyatları için hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

başakşehir hurdacı telefon numarası

Başakşehir Hurdacı Telefon Numaramız (0536-886-2399)

Başakşehir hurdacı numarası olarak iletişim numaramızı hemen çevirip elinizde bulunan demir hurdası, bakır hurdası, sarı hurdası, çinko hurdası, kurşun hurdası, alüminyum hurdası, paslanmaz hurdası, zamak hurdası, akü hurdası, talaş hurdası gibi tüm atıkları firmamızla değerlendirebilir, geri dönüşüme kazandırabilirsiniz.

Başakşehir hurdacı telefon numarası olarak bizleri hemen arayıp Başakşehir ve Aşağıda yer alan tüm semtlerinden bizleri arayıp hurdalarınızı güncel fiyatlardan bize satabilirsiniz. Firmamız her çeşit hurdanın alımını yapmaktadır. Aşağıda yer alan tüm semtlerden hemen bizi arayın.

 • Altınşehir mahallesi hurdacı
 • Şahintepe mahallesi hurdacı
 • Kayabaşı mahallesi hurdacı
 • Bahçeşehir 1.kısım mahallesi hurdacı
 • Bahçeşehir 2.kısım mahallesi hurdacı
 • Güvercintepe mahallesi hurdacı
 • Ziya Gökalp Mahallesi hurdacı
 • Şamlar köyü hurdacı

#başakşehirdekihurdacilar #hurdacibaşakşehir #başakşehirhurdaalimi

Hemen Arayın