silivri hurdacı firması

Silivri Hurdacı Firması Olarak Hizmetinize Hazırız

Silivri hurdacı sektörüne senelerini vermiş olan Çitçiler Hurda Metal ilçeden her çeşit atığı aynı gün yüksek tonajlarda satın alıp müşterilerine ödemelerini ise yine aynı gün adreste gerçekleştirmektedir. Silivri İstanbul’un en geniş topraklarına sahip olmakla birlikte sanayinin ve üretiminde göz bebeği konumlardan birisidir. Silivri genelinde firmamız neredeyse her gün hurda alımı gerçekleştirmektedir. Çitçiler Metal olarak Silivri genelinde yer alan tüm semtlerden her çeşitte ve her tonajda hurda demir, hurda bakır, hurda sarı, hurda alüminyum, hurda paslanmaz, hurda kurşun, hurda naylon, hurda karton, hurda PVC alımı gerçekleştirmekteyiz.

Silivri’de ki hurdacılar arasında en yoğun talep gören firmayız. Firmamız yaklaşık 12 senedir Silivri ve semtlerine hizmet yürütmekte olup, geri dönüşüm sektöründe de senede milyonlarca ton atığı geri dönüşüme kazandırma başarılarını bugüne kadar hep sergilemiştir. Siz de Silivri genelinde herhangi bir semtten bizi hemen arayabilir, hurdalarınızla ilgili güncel hurda fiyatları üzerinden teklifimizi değerlendirebilirsiniz. Çitçiler Metal olarak tüm fiyatlarımızı LME ye göre Londra Metal Borsası fiyatları üzerinden müşterilerimize sunuyoruz.

silivri en yakın hurdacı

Silivri Genelinde En Yakın Hurdacı Firmasıyız Hemen Arayın

Silivri en yakın hurdacı firması olarak günün 7/24 saati ilçeye hizmet sunuyoruz. Firmamız ilçede yer alan tüm esnaflardan, sanayi sitelerinden, şantiyelerden, fabrikalardan, özel şirketlerden ve kamu kurumlarından yüksek tonajlarda naylon hurdası, PVC hurdası, karton hurdası, alüminyum hurdası, paslanmaz hurdası almaktadır. Ayrıca zamak hurdası, çinko hurdası, krom hurdası satın almakta olup aldığı tüm bu hurdaları endüstriyel üretim tesislerine teslim edip ham madde olarak üreticileri desteklemektedir.

En yakın hurdacı Silivri genelinde yer alan tüm semtlere aynı hizmeti sunmaktadır. Firmamızın geniş araç parkuru, 15 kişilik senelerin bilgi birikimine sahip ekibi, hassas terazileri, teknolojik araç gereçleri oldukça geniş olmakla birlikte müşterilerine anında destek sağlamakta, en kısa sürede hurdaları satın alıp geri dönüşüme kazandırmaktadır.

hurdacı silivri firması

Hurdacı Olarak Silivri Genelinde Yüksek Tonajlı Hurdalar Alıyoruz

Hurdacı Silivri firması olarak günden güne büyüyen Silivri’de en eski hurdacı firması olmamızdan dolayı, semtlerden günlük tonajlı hurda atık alıyoruz. Silivri Akören Mahallesi, Silivri Alibey Mahallesi, Silivri Alipaşa Mahallesi, Silivri Balaban Mahallesi, Silivri Bekirli Mahallesi yoğun hurda alımı yaptığımız semtler arasında bulunmaktadır. Ayrıca Beyciler Mahallesi, Büyükçavuşlu Mahallesi, Büyükkılıçlı Mahallesi, Büyüksinekli Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi yine hurda atıkları yoğun aldığımız semtler arasındadır.

Siz de Silivri’de yer alan diğer semtlerden firmamızla iletişime geçebilir, hurdalarınızı nakit ödemeyle geri dönüşüme kazandırabilir, hem aile ekonominize hem de ülke ekonomisine katkı sağlayarak, doğanında korunmasına vesile olabilirsiniz. En kısa sürede siz değerli müşterilerimize özel fiyatlardan yararlanmak için hemen iletişime geçiniz.

#silivrihurdafiyatları #silivrihurdacınumarası #silivrihurdacıtelefonu

Hemen Arayın