büyükçekmece hurdacı firması

Büyükçekmece Hurdacısı Olarak Hizmetinize Hazırız

Büyükçekmece hurdacı sektöründe yaklaşık 12 senedir aktif olarak geri dönüşüm süreçlerimizi yürütmekte olan sektörde en çok aranma hacmine sahip firmalardan birisiyiz. Firmamız İstanbul Avrupa yakasında yer alan Büyükçekmece ilçesinde bulunan tüm şantiyelerden, fabrikalardan, sanayi sitelerinden, özel şirketler ve kamu kurumlarından her çeşit atığı satın alıp geri dönüşüme kazandırmaktadır. Çitçiler Hurda Metal olarak gelişen teknolojiye ayak uydurarak süreçlerimizde kullanmış olduğumuz tüm araç gereçlerimizi eksiksiz olarak yeniliyor, geri dönüşüm süreçlerini en hızlı şekilde müdahale ediyoruz. Firmamız her çeşit maden hurda ve metal hurda çeşidini yüksek tonajlarda satın alıp geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Büyükçekmece hurdacıları olarak ilçenin temiz kalmasına önem veriyor, ilçeyi atıklardan arındırıp tüm canlıların temiz nefes almalarına vesile oluyoruz. Siz değerli müşterilerimizden de aynı duyarlılığı bekliyor, geri dönüşüm süreçlerinde elinizde yer alan atıkları bizleri arayıp nakit ödemeyle değerlendirmenizi temenni ediyoruz.

büyükçekmece en yakın hurdacı

Büyükçekmece Geneli Konumunuza En Yakın Hurdacı Firması

Büyükçekmece en yakın hurdacı firması olarak firmamız İstanbul Avrupa yakası Esenyurt ilçesinde yer almakla birlikte, konumunuza oldukça yakın durumdayız. Çitçiler Hurda Metal olarak yüksek tonajlarda demir hurdası, bakır hurdası, sarı hurdası, çinko hurdası, alüminyum hurdası, paslanmaz hurdası, akü hurdası, krom hurdası, zamak hurdası, naylon hurdası çeşitlerini satın alıyor, ülkemizin kalkınmasına vesile oluyoruz.

En yakın hurdacı Büyükçekmece firması diye Google üzerinde sorgulama yaptığınızda organik aramalarda Google ilk sayfasında firmamızın internet sitesini bulup hemen sitemizde yer alan iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere tekliflerinizi en hızlı şekilde iletebilirsiniz. Firmamız hafta içi Pazartesi-Cuma günlerinde 08:00-20:00 saatleri aralığında çalışmakta olup, hafta sonu ise Cumartesi günleri ve Pazar günleri 10:00-18:00 saatleri arasında da faaliyetlerini Büyükçekmece genelinde sürdürmektedir.

hurdacı büyükçekmece firması

Hurdacı Olarak Büyükçekmece’yi Atıklardan Arındırıyoruz

Hurdacı Büyükçekmece firması olarak ilçeden her çeşit hurdayı toplayıp endüstriyel üretim tesislerine teslim ediyor, hem ülkemizin ham madde ihtiyacını karşılıyor, hem de doğayı koruyoruz. Firmamız ayrıca maden ve metal hurdalara ek olarak hurda karşılığı bina yıkım işleri, söküm işleri, fabrika temizle işleri gibi farklı birçok süreci de yürütmektedir. Firma olarak alışveriş merkezleri, esnaflar, lokantalar, sanayi siteleri gibi farklı birçok yerden de hurda alımı sağlamaktayız.

 

Hemen Arayın