çatalca hurdacı firması

Çatalca Hurdacı Sektöründe Öncü Kuruluş

Çatalca hurdacı firmaları arasında ilçeden en yoğun hurda alımını Çitçiler Hurda Metal olarak firmamız sağlamaktadır. Firmamız ilçeye hizmet sağlayan en eski firmalardan birisi olmakla birlikte 10 seneden fazla süredir ilçede bulunan birçok fabrikadan yüksek tonajlı hurdaları alıp geri dönüşüme kazandırmaktadır. Çitçiler Metal olarak geri dönüşümün değerini, önemini ve anlamını biliyor, süreçlerimizde profesyonel hizmetlerimizi eşit olanaklarda tüm müşterilerimize sağlıyoruz. Çitçiler Metal olarak ilçede tüm lokantalardan 2.el malzeme alımı, sanayi sitelerinden demir, bakır, sarı, çinko, akü, kurşun, paslanmaz hurdası alımı yapıyoruz. Ayrıca şantiyelerin genelinden yüksek tonajlı demir hurda alımı yapıyoruz. Daha fazla bilgi için hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Çatalca’da ki hurdacılar olarak önceliğimiz tüm canlıların yaşayabileceği temiz bir doğayı kuşaktan kuşağa aktarmak, ilçenin ve ülke genelinde yer alan tüm illerimizin çöp yığınları içerisinde kalmasını önlemektir. Ayrıca ülkemizin kalkınması en büyük hedefimizdir. Firma olarak geri dönüşümde topladığımız, satın aldığımız tüm atık malzemeleri endüstriyel üretim tesislerine teslim edip ham madde olarak doğaya tekrardan kazandırıyor ve bu azmimizden dolayı kendimizle olsun diğer meslektaşlarımızla olsun gurur duyuyoruz.

Çatalca hurda alımı süreçlerimizle ilgili olarak sizler de 7/24 müşteri destek hattımız üzerinden bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizden öncelikli olarak WhatsApp üzerinden bizlere elinizde bulunan hurdaların resimlerini, videolarını, tahmini KG ağırlık değerini, konumunuzu, hurdanın çeşidini bizlere iletmenizi talep ediyoruz. Bilgileri tarafımıza gönderdiğiniz takdirde firmamız size net fiyatları söyleyecek siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır.

çatalca en yakın hurdacısı

Çatalca Genelinde En Yakın Hurdacınız Olarak Bizi Arayabilirsiniz

Çatalca en yakın hurdacı firması olarak ilçede yer alan semtlerin genelinden hurda alımı yapıyoruz. Firmamız maden ve metal hurda çeşitlerinin yanı sıra ilçede hurda karşılığı bina yıkımı, çatı söküm işleri, oksijenle kesim işleri, 2.el atık malzeme alım hizmeti gibi birçok süreci de geri dönüşüm süreçlerinin beraberinde yürütmektedir. Çitçiler Metal olarak Çatalca Akalan Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Aydınlar Mahallesi, Bahşayiş Mahallesi, Başak Mahallesi, Belgrat Mahallesi, Celepköy Mahallesi ve Çakıl Mahallesi genelinden günü birlik yoğun hurda alımı yapıyoruz.

Çatalca’ya bağlı yukarıda belirttiğimiz semtlerin dışından da firmamızı arayabilirsiniz. En yakın hurdacı Çatalca firması olarak ilçeye komşu ilçelerin genelinden de hurda alımı yaptığımızı belirtmek isteriz. Firmamızdan LME Londra Metal Borsası alık fiyatlarını arayıp hemen öğrenebilirsiniz. Çitçiler Metal olarak yüksek tonajlı hurdalarınız için güncel rakamlara ek olarak artı bir fiyat daha sunuyor, hurdalarınızı piyasanın üzerinde rakamlara satın alıyoruz.

hurdacı çatalca firması

Hurdacı Olarak Çatalca’dan Hemen Bizi Arayabilirsiniz

Hurdacı Çatalca firması olarak geri dönüştürülebilir tüm atık malzemeleri doğaya zarar vermeden endüstriyel üretim tesislerine teslim edip tekrardan kullanılabilir duruma gelmesine vesile oluyoruz. Firmamız İstanbul genelinde geri dönüşüm sektörüne giren en eski firmalardan birisi olduğundan dolayı piyasada hangi malzemenin ne tür bir geri dönüşümde işleneceği ile ilgili olarak tüm hususları bilmekte, iş süreçlerini ise bu hususlar yönergesinde yürütmektedir. Siz de hemen firmamızı arayıp daha detaylı bilgi için destek talep edebilirsiniz.

#çatalcahurdafiyatları #çatalcahurdacınumarası #çatalcahurdaalımı

Hemen Arayın